Wedstrijden & uitslagen: 1e div | 3e div | 4e div | 5e div | U16 | U14 | U12 | Vrouwen

Stand Derde divisie poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Thor Amsterdam1210112187 - 32
2IJCCL Warriors Leeuwarden12100220111 - 48
3GIJS Groningen 3127231674 - 46
4Luttikhuis Enschede Lions 1127051485 - 54
5Utrecht OG's126151371 - 56
6Leiden Lions13319568 - 100
7Hijs Hokij The Old Flames Den Haag132110554 - 114
8Zoetermeer Panters Storks121011224 - 124

Leiden Lions heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma

zondag 8 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Hijs Hokij The Old Flames Den Haag 2 - 2 1 - 1 1 - 6 4 - 9
18:45 Utrecht Utrecht OG's Luttikhuis Enschede Lions 1 3 - 1 2 - 0 2 - 1 7 - 2
zaterdag 14 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 1 Leiden Lions 1 - 1 5 - 1 4 - 1 10 - 3
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Old Flames Den Haag Utrecht OG's 0 - 1 1 - 2 2 - 3 3 - 6
zondag 15 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Thor Amsterdam 2 - 0 2 - 3 0 - 1 4 - 4
zaterdag 21 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 1 GIJS Groningen 3 1 - 1 3 - 1 2 - 0 6 - 2
zondag 22 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks IJCCL Warriors Leeuwarden 0 - 4 0 - 3 0 - 4 0 - 11
21:00 Leiden Leiden Lions Hijs Hokij The Old Flames Den Haag 5 - 3 0 - 2 1 - 1 6 - 6
vrijdag 27 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Thor Amsterdam Utrecht OG's 4 - 2 1 - 1 4 - 1 9 - 4
zaterdag 28 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Old Flames Den Haag Luttikhuis Enschede Lions 1 2 - 2 0 - 4 1 - 2 3 - 8
zondag 29 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Groningen 3 IJCCL Warriors Leeuwarden 0 - 1 0 - 2 2 - 3 2 - 6
zaterdag 4 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Warriors Leeuwarden Hijs Hokij The Old Flames Den Haag 7 - 0 5 - 4 9 - 0 21 - 4
zondag 5 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Leiden Lions 0 - 5 1 - 2 0 - 3 1 - 10
zaterdag 11 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 1 Zoetermeer Panters Storks 2 - 0 1 - 3 3 - 0 6 - 3
19:15 Den Haag Hijs Hokij The Old Flames Den Haag GIJS Groningen 3 1 - 1 1 - 5 1 - 3 3 - 9
zondag 12 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Utrecht OG's IJCCL Warriors Leeuwarden 1 - 3 0 - 4 2 - 3 3 - 10
21:00 Leiden Leiden Lions Thor Amsterdam 1 - 3 2 - 5 0 - 4 3 - 12
zaterdag 18 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Warriors Leeuwarden Thor Amsterdam 0 - 2 0 - 1 1 - 2 1 - 5
zondag 19 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Lions Utrecht OG's 1 - 2 0 - 5 2 - 2 3 - 9
20:00 Groningen GIJS Groningen 3 Zoetermeer Panters Storks 4 - 0 1 - 0 4 - 1 9 - 1
vrijdag 24 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Thor Amsterdam Luttikhuis Enschede Lions 1 2 - 1 4 - 3 4 - 1 10 - 5
zondag 26 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Leeuwarden IJCCL Warriors Leeuwarden Leiden Lions 4 - 1 1 - 4 5 - 2 10 - 7
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Utrecht OG's 3 - 0 3 - 1 2 - 0 8 - 1
zaterdag 2 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Old Flames Den Haag Thor Amsterdam 1 - 2 2 - 2 0 - 0 3 - 4
zondag 3 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Utrecht OG's Zoetermeer Panters Storks 4 - 1 1 - 0 2 - 0 7 - 1
zaterdag 9 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Warriors Leeuwarden GIJS Groningen 3 4 - 2 4 - 3 2 - 1 10 - 6
zaterdag 16 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:00 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 1 Utrecht OG's 3 - 1 4 - 0 2 - 1 9 - 2
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Old Flames Den Haag IJCCL Warriors Leeuwarden 0 - 5 2 - 3 4 - 3 6 - 11
zondag 17 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Thor Amsterdam 1 - 3 0 - 3 1 - 5 2 - 11
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Leiden Lions - - - 5 - 0 #)
#) Team B niet opgekomen.
zaterdag 6 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Warriors Leeuwarden Zoetermeer Panters Storks 5 - 0 3 - 0 7 - 1 15 - 1
zondag 7 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Utrecht OG's Hijs Hokij The Old Flames Den Haag 4 - 1 4 - 1 10 - 1 18 - 3
18:45 Leiden Leiden Lions Luttikhuis Enschede Lions 1 1 - 4 1 - 4 0 - 2 2 - 10
vrijdag 12 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Thor Amsterdam IJCCL Warriors Leeuwarden 1 - 3 0 - 1 0 - 1 1 - 5
zaterdag 13 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Old Flames Den Haag Leiden Lions 1 - 3 2 - 5 2 - 4 5 - 12
zondag 14 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Luttikhuis Enschede Lions 1 2 - 1 2 - 3 3 - 2 7 - 6
zaterdag 20 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Leiden Leiden Lions GIJS Groningen 3 2 - 4 2 - 5 1 - 4 5 - 13
zaterdag 27 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 1 Hijs Hokij The Old Flames Den Haag 4 - 2 0 - 4 1 - 1 5 - 7
zondag 28 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Utrecht OG's Thor Amsterdam 0 - 0 0 - 2 1 - 0 1 - 2
21:00 Leiden Leiden Lions Zoetermeer Panters Storks 5 - 1 4 - 0 3 - 0 12 - 1
vrijdag 2 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Thor Amsterdam Leiden Lions 1 - 0 4 - 1 4 - 0 9 - 1
zaterdag 3 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Warriors Leeuwarden Utrecht OG's 0 - 4 0 - 3 2 - 2 2 - 9
zondag 4 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Luttikhuis Enschede Lions 1 1 - 2 2 - 7 1 - 7 4 - 16
17:45 Groningen GIJS Groningen 3 Hijs Hokij The Old Flames Den Haag - - - 5 - 0
zaterdag 17 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 1 Thor Amsterdam 1 - 0 0 - 2 1 - 2 2 - 4
21:30 Den Haag Hijs Hokij The Old Flames Den Haag Zoetermeer Panters Storks 1 - 1 1 - 4 0 - 0 2 - 5
zondag 18 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Utrecht OG's GIJS Groningen 3 1 - 1 2 - 3 1 - 0 4 - 4
18:45 Leiden Leiden Lions IJCCL Warriors Leeuwarden 2 - 2 2 - 6 0 - 1 4 - 9
21:30 Amsterdam Thor Amsterdam Zoetermeer Panters Storks 6 - 0 5 - 1 5 - 0 16 - 1
vrijdag 23 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:15 Amsterdam Thor Amsterdam Hijs Hokij The Old Flames Den Haag - - -   -  
zaterdag 24 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
19:30 Leeuwarden IJCCL Warriors Leeuwarden Luttikhuis Enschede Lions 1 - - -   -  
zondag 25 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks GIJS Groningen 3 - - -   -  
18:45 Utrecht Utrecht OG's Leiden Lions - - -   -  
vrijdag 2 maart 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Storks Utrecht OG's - - -   -  
21:20 Amsterdam Thor Amsterdam GIJS Groningen 3 - - -   -  

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.