KOOP NU JE TICKETS (play-offs) Wedstrijden & uitslagen: GIJS 1 | GIJS 2 | GIJS 4 | GIJS 5 | U19 | U14 | U12 | Vrouwen

Stand Eerste divisie Poule B

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Amsterdam Tigers191610250129 - 48
2UNIS Flyers Heerenveen191121538131 - 61
3GIJS Groningen19110263599 - 70
4Hijs Hokij Den Haag1990192885 - 85
5OrangeGas Capitals Leeuwarden1972192678 - 73
6IJCU Dragons Utrecht19700122176 - 104
7Zoetermeer Panters1900118153 - 216

Wedstrijdprogramma Eerste divisie Conference

zondag 6 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Breda Yeti's Breda GIJS Groningen 4 - 0 1 - 2 0 - 0 - 5 - 2
zaterdag 26 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Dordrecht Lions 1 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 1PS 2 - 3
zondag 3 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils GIJS Groningen 1 - 1 0 - 3 2 - 3 - 3 - 7
zaterdag 30 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch GIJS Groningen 1 - 0 0 - 1 1 - 2 - 2 - 3
zaterdag 14 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Eindhoven Kemphanen 0 - 2 0 - 2 2 - 4 - 2 - 8
zaterdag 28 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Smoke Eaters Geleen 2 - 0 1 - 1 5 - 0 - 8 - 1
zaterdag 25 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Tilburg Trappers 2 - 2 4 - 2 3 - 2 - 9 - 6

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Eerste divisie Play Offs

zaterdag 8 februari 2020, Tussenronde
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen GIJS Groningen 2 - 4 1 - 3 2 - 1 - 5 - 8
zondag 9 februari 2020, Tussenronde
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Groningen GIJS Groningen Smoke Eaters Geleen - - - - 5 - 0 *
*) Reglementair
zaterdag 15 februari 2020, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Dordrecht Lions 1 - 2 2 - 1 1 - 0 - 4 - 3
zaterdag 22 februari 2020, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Dordrecht Dordrecht Lions GIJS Groningen - - - -   -  
zondag 23 februari 2020, Kwartfinale
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:45 Dordrecht Dordrecht Lions GIJS Groningen - - - -   -  

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.

Wedstrijdprogramma Eerste divisie Poule B

zaterdag 28 september 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Hijs Hokij Den Haag 3 - 0 3 - 1 2 - 1 - 8 - 2
zaterdag 12 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen GIJS Groningen 0 - 1 1 - 2 1 - 1 - 2 - 4
zaterdag 19 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Amsterdam Tigers 1 - 0 1 - 3 1 - 2 - 3 - 5
zaterdag 9 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Zoetermeer Panters 2 - 0 5 - 1 3 - 1 - 10 - 2
zaterdag 16 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen IJCU Dragons Utrecht 2 - 1 1 - 3 2 - 0 - 5 - 4
zaterdag 23 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Leeuwarden OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS Groningen 1 - 3 2 - 2 2 - 0 1 - 0 6 - 5
zondag 8 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS Groningen 2 - 1 3 - 3 1 - 1 - 6 - 5
zaterdag 21 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Groningen GIJS Groningen UNIS Flyers Heerenveen 0 - 1 1 - 0 0 - 3 - 1 - 4
zaterdag 4 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:00 Amsterdam Amsterdam Tigers GIJS Groningen 1 - 1 2 - 0 5 - 0 - 8 - 1
vrijdag 10 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters GIJS Groningen 0 - 5 0 - 3 0 - 6 - 0 - 14
zaterdag 18 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Utrecht IJCU Dragons Utrecht GIJS Groningen 2 - 3 0 - 2 0 - 2 - 2 - 7
zaterdag 1 februari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen OrangeGas Capitals Leeuwarden 1 - 0 0 - 0 2 - 1 - 3 - 1
zondag 6 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Breda Yeti's Breda GIJS Groningen 4 - 0 1 - 2 0 - 0 - 5 - 2
zaterdag 26 oktober 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Dordrecht Lions 1 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 1PS 2 - 3
zondag 3 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:45 Nijmegen Nijmegen Devils GIJS Groningen 1 - 1 0 - 3 2 - 3 - 3 - 7
zaterdag 30 november 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch GIJS Groningen 1 - 0 0 - 1 1 - 2 - 2 - 3
zaterdag 14 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Eindhoven Kemphanen 0 - 2 0 - 2 2 - 4 - 2 - 8
zaterdag 28 december 2019
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Smoke Eaters Geleen 2 - 0 1 - 1 5 - 0 - 8 - 1
zaterdag 25 januari 2020
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen Tilburg Trappers 2 - 2 4 - 2 3 - 2 - 9 - 6

Copyright © 2020 IJshockey Nederland.