Wedstrijden & uitslagen: 1e div | 3e div | 5e div (black) | 5e div | U19 | U14 | U12 | Vrouwen

In de spotlight

46453111526162605481215594445583777634926017570569464248113577822750473911074643

Gratis proefles

gijs banner home

Programma GIJS Groningen

zondag 14 oktober 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Dordrecht 18:15 3B Dordrecht Lions 2 GIJS Groningen 3 0 - 0 0 - 1 1 - 4 - 1 - 5
Groningen 17:45 5A GIJS Groningen 5 Yeti's Breda 12 - 1 9 - 1 10 - 0 - 31 - 2
Leiden 12:45 U12B Leiden Lions U12 GIJS Groningen U12 - - - -   -  
Heerenveen 12:30 VR Unis Flyers Dames Heerenveen GIJS Racoons 1 - 1 1 - 1 1 - 3 - 3 - 5
vrijdag 19 oktober 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Breda 21:15 5A Yeti's Breda GIJS Groningen 5 - - - -   -  
zaterdag 20 oktober 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Leeuwarden 20:00 1E OrangeGas Capitals Leeuwarden GIJS Groningen - - - -   -  
zondag 21 oktober 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Alkmaar 10:15 U14B Alcmaria Flames Alkmaar U14 Wit GIJS Groningen U14 - - - -   -  
Leeuwarden 11:30 U12B IJCCL Capitals Leeuwarden U12 GIJS Groningen U12 - - - -   -  
zaterdag 27 oktober 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Groningen 20:30 1E GIJS Groningen Tilburg Trappers - - - -   -  
Hoorn 15:15 5B Blue Mountain Cougars Hoorn GIJS Black Spirits - - - -   -  
Groningen 17:45 U19 GIJS Groningen U19 Amsterdam Tigers U19 - - - -   -  
Groningen 15:30 U10 GIJS Groningen U10 U10 / U8 toernooi - - - -   -  
zondag 28 oktober 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Den Haag 19:00 5A Hijs Hokij Den Haag Ongetemd GIJS Groningen 5 - - - -   -  
Groningen 17:45 U14B GIJS Groningen U14 UNIS Flyers Heerenveen U14 - - - -   -  
vrijdag 2 november 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Nijmegen 20:30 1E Nijmegen Devils GIJS Groningen - - - -   -  
zaterdag 3 november 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Groningen 20:00 5A GIJS Groningen 5 Alcmaria Flames Alkmaar - - - -   -  
zondag 4 november 2018
StadionTijdComp.Team ATeam BPeriodenOTScore
Groningen 17:45 5B GIJS Black Spirits Enschede Lions - - - -   -  
Eindhoven 17:00 U19 Eindhoven Kemphanen U19 GIJS Groningen U19 - - - -   -  
Den Haag 12:15 U12B Hijs Hokij Den Haag U12 GIJS Groningen U12 - - - -   -  

Axians

website: www.axians.nl Read More

Taxi Noord

Website: www.taxinoord.nl Read More

Kardinge horeca

Website: www.kardingehoreca.nl Read More

Winkelcentrum Paddepoel

Website: www.paddepoel.nl Read More

Excluvin

Website: www.excluvin.nl Read More

Marne mosterd

Website: www.marnemosterd.nl Read More

Doornbos

Website: www.doornbus.nl Read More

Birza projectstoffering

Website: www.birzaprojectstoffering.nl Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5