Stand 5e Divisie poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1GIJS Groningen 500000 -
 IJCU Zwarte Draken00000 -
 IJCCL Capitals Leeuwarden 500000 -
 Luttikhuis Enschede Lions 200000 -
 Slapsticks Flyers00000 -
 Blue Mountain Cougars Hoorn00000 -
 Leiden Gladiators00000 -
 Slapping Studs Enschede 200000 -

Wedstrijdprogramma

zaterdag 7 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 2 Slapsticks Flyers - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zondag 8 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Leiden Gladiators - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Groningen 5 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zaterdag 14 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 GIJS Groningen 5 - - -   -  
zondag 15 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers IJCU Zwarte Draken - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Luttikhuis Enschede Lions 2 - - -   -  
zaterdag 28 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Leiden Gladiators - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Luttikhuis Enschede Lions 2 - - -   -  
zondag 29 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Groningen 5 Slapsticks Flyers - - -   -  
zaterdag 4 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 2 GIJS Groningen 5 - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zondag 5 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
21:00 Leiden Leiden Gladiators IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zaterdag 18 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapsticks Flyers - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Leiden Gladiators - - -   -  
zondag 19 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Luttikhuis Enschede Lions 2 - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Groningen 5 IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zaterdag 25 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 2 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
zondag 26 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Groningen 5 - - -   -  
zaterdag 2 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCU Zwarte Draken - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Luttikhuis Enschede Lions 2 - - -   -  
zondag 3 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 GIJS Groningen 5 - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapsticks Flyers - - -   -  
zaterdag 16 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn GIJS Groningen 5 - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zondag 17 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Luttikhuis Enschede Lions 2 - - -   -  
zaterdag 6 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 2 Leiden Gladiators - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapsticks Flyers - - -   -  
zondag 7 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Groningen 5 Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zaterdag 20 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 2 IJCU Zwarte Draken - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
zondag 21 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Gladiators Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers GIJS Groningen 5 - - -   -  
zaterdag 27 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Leiden Gladiators - - -   -  
zondag 28 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapsticks Flyers - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Groningen 5 Luttikhuis Enschede Lions 2 - - -   -  
zaterdag 3 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Luttikhuis Enschede Lions 2 - - -   -  
zaterdag 10 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 2 IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken GIJS Groningen 5 - - -   -  
zondag 11 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zaterdag 17 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Slapsticks Flyers - - -   -  
zondag 18 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 IJCU Zwarte Draken - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Groningen 5 Leiden Gladiators - - -   -  
zaterdag 24 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:15 Enschede Luttikhuis Enschede Lions 2 Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zondag 25 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Leiden Gladiators - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Groningen 5 IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  

Copyright © 2017 IJshockey Nederland.

Seizoen 2016-2017

Legenda

VR = Vriendschappelijk
CO = Competitie wedstrijd
PO = Play-off
HF = Halve finale
F = Finale
B = Beker competitie
PB = Play-off beker
HB = Halve finale beker
FB = Finale beker


GW = Aantal wedstrijden
W = Winst
OT = Overtime
OTW = Overtime win
OTV = Overtime lost
V = Verloren wedstrijden
Pnt = Aantal punten

nijb logo. klein