Stand Vierde divisie Poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1Frisian Bombers Heerenveen00000 -
 Leiden Polar Bears00000 -
 Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn00000 -
 GIJS Groningen 400000 -
 UNIS Flyers 4 Heerenveen00000 -
 Amsterdam Snipers00000 -
 Zoetermeer Panters Bigfields00000 -

Wedstrijdprogramma

zondag 1 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Amsterdam Snipers - - -   -  
zaterdag 7 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zondag 8 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Zoetermeer Panters Bigfields - - -   -  
20:00 Groningen GIJS Groningen 4 Amsterdam Snipers - - -   -  
zaterdag 14 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Leiden Polar Bears - - -   -  
zondag 15 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Amsterdam Snipers Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zaterdag 28 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
zondag 29 oktober 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen GIJS Groningen 4 - - -   -  
21:00 Leiden Leiden Polar Bears Zoetermeer Panters Bigfields - - -   -  
zondag 5 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 4 Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
18:45 Utrecht Amsterdam Snipers Leiden Polar Bears - - -   -  
zaterdag 11 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 12 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 4 Zoetermeer Panters Bigfields - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Polar Bears UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zaterdag 18 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
21:30 Leiden Leiden Polar Bears GIJS Groningen 4 - - -   -  
zondag 26 november 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Amsterdam Snipers Zoetermeer Panters Bigfields - - -   -  
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Leiden Polar Bears - - -   -  
20:00 Groningen GIJS Groningen 4 UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zaterdag 9 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 10 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Leiden Leiden Polar Bears Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
vrijdag 15 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
zondag 17 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Amsterdam Snipers GIJS Groningen 4 - - -   -  
zaterdag 23 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Amsterdam Snipers - - -   -  
vrijdag 29 december 2017
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields GIJS Groningen 4 - - -   -  
vrijdag 5 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Leiden Polar Bears - - -   -  
zaterdag 6 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Zoetermeer Panters Bigfields - - -   -  
zondag 7 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Amsterdam Snipers - - -   -  
zaterdag 13 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn GIJS Groningen 4 - - -   -  
zondag 21 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
18:45 Utrecht Amsterdam Snipers Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
zondag 28 januari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen Zoetermeer Panters Bigfields - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Polar Bears Amsterdam Snipers - - -   -  
vrijdag 2 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
zondag 4 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Groningen GIJS Groningen 4 Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zondag 11 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
17:45 Groningen GIJS Groningen 4 Leiden Polar Bears - - -   -  
18:45 Utrecht Amsterdam Snipers UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn - - -   -  
vrijdag 16 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Amsterdam Snipers - - -   -  
zaterdag 17 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen GIJS Groningen 4 - - -   -  
21:30 Leiden Leiden Polar Bears Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
vrijdag 23 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:15 Zoetermeer Zoetermeer Panters Bigfields Frisian Bombers Heerenveen - - -   -  
zaterdag 24 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn Leiden Polar Bears - - -   -  
zondag 25 februari 2018
TijdStadionTeam ATeam BPeriodenScore
20:00 Heerenveen Frisian Bombers Heerenveen UNIS Flyers 4 Heerenveen - - -   -  

Copyright © 2017 IJshockey Nederland.

Seizoen 2016-2017

Legenda

VR = Vriendschappelijk
CO = Competitie wedstrijd
PO = Play-off
HF = Halve finale
F = Finale
B = Beker competitie
PB = Play-off beker
HB = Halve finale beker
FB = Finale beker


GW = Aantal wedstrijden
W = Winst
OT = Overtime
OTW = Overtime win
OTV = Overtime lost
V = Verloren wedstrijden
Pnt = Aantal punten

nijb logo. klein