Stand Eerste divisie

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Tilburg Trappers 3000000 -
 GIJS Groningen 1000000 -
 Hijs Hokij Den Haag000000 -
 IJCCL Capitals Leeuwarden 1000000 -
 Amsterdam Toekomstteam000000 -
 AHOUD Devils Nijmegen000000 -
 Smoke Eaters Geleen 1e divisie000000 -
 Dordrecht Lions 1000000 -
 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam000000 -
 Zoetermeer Panters Toekomstteam000000 -

Wedstrijdprogramma

zaterdag 23 september 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
zaterdag 30 september 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zondag 1 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
18:15 Groningen GIJS Groningen 1 Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zaterdag 7 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
zondag 8 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
vrijdag 13 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
zaterdag 14 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zondag 15 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
vrijdag 20 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
zaterdag 21 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
zondag 22 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam GIJS Groningen 1 - - - -   -  
zaterdag 28 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
zondag 29 oktober 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
vrijdag 3 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
zaterdag 4 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam GIJS Groningen 1 - - - -   -  
zondag 5 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
vrijdag 10 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 11 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
zondag 12 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 GIJS Groningen 1 - - - -   -  
zaterdag 18 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
zondag 19 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
vrijdag 24 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 25 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 GIJS Groningen 1 - - - -   -  
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
zondag 26 november 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
vrijdag 1 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
zaterdag 2 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zondag 3 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
19:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie GIJS Groningen 1 - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
vrijdag 8 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam GIJS Groningen 1 - - - -   -  
zaterdag 9 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
zondag 10 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
zaterdag 16 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
zondag 17 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen GIJS Groningen 1 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 23 december 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
vrijdag 5 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zaterdag 6 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
zondag 7 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS Groningen 1 - - - -   -  
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
vrijdag 12 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
zaterdag 13 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 20 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
zondag 21 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
18:15 Groningen GIJS Groningen 1 Tilburg Trappers 3 - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
vrijdag 26 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers 3 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen - - - -   -  
zaterdag 27 januari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht Dordrecht Lions 1 Hijs Hokij Den Haag - - - -   -  
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Amsterdam Toekomstteam - - - -   -  
20:15 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 1 GIJS Groningen 1 - - - -   -  
vrijdag 2 februari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - -   -  
zaterdag 3 februari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Groningen GIJS Groningen 1 Dordrecht Lions 1 - - - -   -  
zondag 4 februari 2018
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Smoke Eaters Geleen 1e divisie - - - -   -  
19:15 Amsterdam Amsterdam Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam - - - -   -  
20:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 IJCCL Capitals Leeuwarden 1 - - - -   -  

Copyright © 2017 IJshockey Nederland.

Seizoen 2016-2017

Legenda

VR = Vriendschappelijk
CO = Competitie wedstrijd
PO = Play-off
HF = Halve finale
F = Finale
B = Beker competitie
PB = Play-off beker
HB = Halve finale beker
FB = Finale beker


GW = Aantal wedstrijden
W = Winst
OT = Overtime
OTW = Overtime win
OTV = Overtime lost
V = Verloren wedstrijden
Pnt = Aantal punten

nijb logo. klein