Stand Eerste divisie

# Team GW W OTW OTV V Pnt GV-GT
1Tilburg Trappers 3242400072167 - 37
2Hijs Hokij Den Haag241710653137 - 82
3Smoke Eaters Geleen 1e divisie241710653128 - 74
4ProClass Dordrecht Lions241530651110 - 57
5GIJS Groningen 2249231034117 - 114
6IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 124913113281 - 85
7Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam241001133189 - 103
8Tilburg Trappers Promotieteam241001132995 - 99
9UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam24821132783 - 91
10Eindhoven Kemphanen Toekomstteam24811142775 - 98
11AHOUD Devils Nijmegen24811142762 - 106
12Zoetermeer Panters Toekomstteam24800162476 - 126
13Red Eagles 's-Hertogenbosch 22410122425 - 173

Tilburg Trappers Promotieteam heeft 2 punten in mindering gekregen.UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam heeft 2 punten in mindering gekregen.

Wedstrijdprogramma

vrijdag 30 september 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 0 - 0 2 - 1 0 - 4 - 0 - 5 *
*) Reglementair
zaterdag 1 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 0 0 - 0 5 - 2 - 6 - 2
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Hijs Hokij Den Haag 1 - 1 0 - 1 2 - 3 - 3 - 5
20:30 Groningen GIJS Groningen 2 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 0 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 1PS 2 - 3
zondag 2 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:15 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 2 - 0 4 - 0 0 - 1 - 6 - 1
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 0 - 3 1 - 2 0 - 4 - 1 - 9
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 0 - 0 0 - 4 - 0 - 4
zaterdag 8 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Smoke Eaters Geleen 1e divisie 1 - 0 2 - 2 2 - 0 - 5 - 2
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 1 - 1 2 - 0 - 4 - 1
20:15 Utrecht Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 0 - 0 1 - 0 2 - 0 - 3 - 0
zondag 9 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 2 - 3 1 - 3 2 - 2 - 5 - 8
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 0 0 - 0 - 1 - 0
vrijdag 14 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 1PS 2 - 3
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 2 - 1 1 - 4 - 3 - 6
zaterdag 15 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 0 - 1 3 - 0 4 - 0 - 7 - 1
zondag 16 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag AHOUD Devils Nijmegen 3 - 3 2 - 1 2 - 1 - 7 - 5
18:15 Groningen GIJS Groningen 2 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 2 - 0 1 - 3 1 - 2 - 4 - 5
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 3 - 0 1 - 0 - 0 - 5 *
*) Reglementair
zaterdag 22 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 4 - 0 3 - 0 - 10 - 0
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Zoetermeer Panters Toekomstteam 4 - 1 0 - 1 2 - 0 - 6 - 2
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam 1 - 1 2 - 1 2 - 1 - 5 - 3
zondag 23 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 6 - 1 1 - 2 3 - 2 - 10 - 5
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag ProClass Dordrecht Lions 2 - 1 5 - 0 3 - 0 - 10 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Tilburg Trappers 3 0 - 3 1 - 5 0 - 3 - 1 - 11
vrijdag 28 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 1 - 2 1 - 0 0 - 1 - 2 - 3
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 3 - 4 1 - 0 - 5 - 4
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam GIJS Groningen 2 1 - 0 3 - 4 2 - 1 - 6 - 5
zaterdag 29 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 1 - 2 0 - 2 0 - 1 - 1 - 5
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 2 3 - 0 1 - 1 - 4 - 3
20:30 Groningen GIJS Groningen 2 ProClass Dordrecht Lions 1 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 1PS 3 - 4
zondag 30 oktober 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 3 - 0 3 - 0 2 - 1 - 8 - 1
vrijdag 4 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Smoke Eaters Geleen 1e divisie 1 - 0 0 - 1 0 - 3 - 1 - 4
zaterdag 5 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Zoetermeer Panters Toekomstteam 4 - 2 3 - 0 4 - 0 - 11 - 2
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Tilburg Trappers 3 0 - 0 0 - 3 0 - 1 - 0 - 4
zondag 6 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam GIJS Groningen 2 2 - 0 4 - 1 4 - 0 - 10 - 1
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 AHOUD Devils Nijmegen 6 - 0 7 - 0 1 - 0 - 14 - 0
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 2 - 0 0 - 0 1 - 1 - 3 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 0 - 6 0 - 5 - 0 - 14
vrijdag 11 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam 1 - 1 0 - 1 0 - 2 - 1 - 4
zaterdag 12 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Tilburg Trappers 3 0 - 1 2 - 2 0 - 1 - 2 - 4
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 1 - 0 1 - 1 1 - 0 - 3 - 1
20:30 Groningen GIJS Groningen 2 AHOUD Devils Nijmegen 3 - 0 1 - 0 1 - 0 - 5 - 0
zondag 13 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 2 - 1 3 - 1 2 - 2 - 7 - 4
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 0 1 - 2 1 - 0 - 4 - 2
vrijdag 18 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Zoetermeer Panters Toekomstteam 1 - 1 1 - 1 1 - 0 - 3 - 2
zaterdag 19 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 0 - 0 1 - 0 3 - 0 - 4 - 0
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Hijs Hokij Den Haag 0 - 0 1 - 1 0 - 1 - 1 - 2
zondag 20 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag GIJS Groningen 2 1 - 2 3 - 4 2 - 3 - 6 - 9
18:00 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 1 2 - 4 2 - 2 - 4 - 7
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 2 - 2 2 - 2 1 - 3 - 5 - 7
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam ProClass Dordrecht Lions 1 - 2 1 - 3 0 - 1 - 2 - 6
vrijdag 25 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 0 1 - 0 2 - 0 - 5 - 0
zaterdag 26 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 4 0 - 0 0 - 3 - 0 - 7
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 GIJS Groningen 2 1 - 6 0 - 3 0 - 5 - 1 - 14
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions AHOUD Devils Nijmegen 1 - 0 2 - 0 4 - 0 - 7 - 0
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 4 - 0 2 - 1 7 - 0 - 13 - 1
zondag 27 november 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Tilburg Trappers 3 0 - 2 0 - 3 2 - 1 - 2 - 6
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 2 - 0 0 - 0 2 - 0 - 4 - 0
18:15 Groningen GIJS Groningen 2 Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 3 - 1 1 - 2 2 - 1 - 6 - 4
vrijdag 2 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers Promotieteam 1 - 3 1 - 1 1 - 3 - 3 - 7
zaterdag 3 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 4 1 - 1 1 - 3 - 2 - 8
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 0 - 1 1 - 2 2 - 1 - 3 - 4
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 1 - 0 4 - 1 - 8 - 1
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 GIJS Groningen 2 2 - 2 1 - 2 1 - 0 0 - 1 4 - 5
zondag 4 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen 2 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 4 - 1 2 - 1 - - 5 - 0 *
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Hijs Hokij Den Haag 4 - 1 2 - 0 2 - 0 - 8 - 1
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 0 - 0 0 - 3 2 - 2 - 2 - 5
*) Reglementair
vrijdag 9 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 2 - 2 0 - 2 1 - 3 - 3 - 7
zaterdag 10 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 1 - 1 0 - 2 1 - 0 - 2 - 3
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 5 - 0 4 - 0 - 12 - 0
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1PS 0 - 1
zondag 11 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 1 - 1 0 - 1 0 - 0 - 1 - 2
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 1 1 - 1 2 - 0 - 3 - 2
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 AHOUD Devils Nijmegen 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2
zaterdag 17 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam ProClass Dordrecht Lions 0 - 0 1 - 1 1 - 1 0 - 1 2 - 3
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam GIJS Groningen 2 1 - 3 1 - 0 0 - 0 - 2 - 3
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 1 1 - 1 2 - 1 1 - 0 4 - 3
zondag 18 december 2016
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Smoke Eaters Geleen 1e divisie 2 - 0 1 - 1 0 - 0 - 3 - 1
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 0 - 1 2 - 0 0 - 2 - 2 - 3
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Zoetermeer Panters Toekomstteam 2 - 0 2 - 1 2 - 0 - 6 - 1
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 0 - 1 1 - 1 2 - 3 - 3 - 5
vrijdag 6 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 1 - 4 1 - 3 1 - 1 - 3 - 8
zaterdag 7 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers 3 1 - 1 1 - 1 2 - 3 - 4 - 5
zondag 8 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 3 - 2 3 - 0 1 - 2 - 7 - 4
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Zoetermeer Panters Toekomstteam 2 - 1 0 - 0 5 - 0 - 7 - 1
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 1 - 0 0 - 2 2 - 2 - 3 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 0 - 1 1 - 2 1 - 2 - 2 - 5
vrijdag 13 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 3 1 - 3 1 - 1 - 2 - 7
zaterdag 14 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Tilburg Trappers Promotieteam 2 - 1 3 - 2 1 - 1 - 6 - 4
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie GIJS Groningen 2 1 - 1 2 - 1 2 - 2 - 5 - 4
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 2 - 0 5 - 0 3 - 0 - 10 - 0
20:30 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Hijs Hokij Den Haag 0 - 1 1 - 4 4 - 2 - 5 - 7
zondag 15 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:15 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers 3 0 - 1 0 - 1 0 - 4 - 0 - 6
19:00 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 2 - 1 2 - 0 1 - 2 - 5 - 3
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 1 - 1 3 - 2 2 - 0 - 6 - 3
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Zoetermeer Panters Toekomstteam 0 - 3 2 - 2 0 - 1 - 2 - 6
zaterdag 21 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 0 - 1 1 - 4 0 - 0 - 1 - 5
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie ProClass Dordrecht Lions 3 - 1 0 - 0 0 - 1 - 3 - 2
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 1 - 1 0 - 0 0 - 3 - 1 - 4
20:30 Groningen GIJS Groningen 2 Zoetermeer Panters Toekomstteam 3 - 2 6 - 1 4 - 1 - 13 - 4
zondag 22 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 4 - 0 - - - 5 - 0 *
15:00 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 1 - 1 0 - 0 1 - 2 - 2 - 3
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers Promotieteam 1 - 1 2 - 2 1 - 0 - 4 - 3
*) Reglementair
vrijdag 27 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 1 1 - 5 3 - 2 - 4 - 8
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag 0 - 3 0 - 3 1 - 1 - 1 - 7
zaterdag 28 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 2 - 0 2 - 1 2 - 0 - 6 - 1
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 - 0 - 3
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions GIJS Groningen 2 1 - 2 4 - 1 2 - 2 - 7 - 5
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 0 - 4 2 - 2 2 - 2 - 4 - 8
zondag 29 januari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 2 0 - 2 2 - 2 - 3 - 6
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam Tilburg Trappers 3 2 - 3 3 - 3 1 - 2 - 6 - 8
vrijdag 3 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam ProClass Dordrecht Lions 0 - 2 1 - 3 0 - 0 - 1 - 5
zaterdag 4 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 2 1 - 2 0 - 2 - 2 - 6
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie AHOUD Devils Nijmegen 0 - 1 3 - 2 0 - 1 - 3 - 4
20:30 Groningen GIJS Groningen 2 Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 2 1 - 4 1 - 1 - 2 - 7
zondag 5 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 10 - 1 4 - 0 2 - 1 - 16 - 2
18:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam GIJS Groningen 2 1 - 2 1 - 1 2 - 1 1 - 0 5 - 4
18:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 2 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 0 4 - 3
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 2 - 0 2 - 1 0 - 0 - 4 - 1
vrijdag 10 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Zoetermeer Panters Toekomstteam 0 - 1 2 - 2 1 - 1 - 3 - 4
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen GIJS Groningen 2 2 - 0 5 - 2 1 - 1 - 8 - 3
zaterdag 11 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:30 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Tilburg Trappers 3 0 - 1 0 - 2 1 - 0 - 1 - 3
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam ProClass Dordrecht Lions 0 - 1 0 - 0 1 - 1 - 1 - 2
20:30 Groningen GIJS Groningen 2 Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 3 - 0 3 - 0 1 - 0 - 7 - 0
zondag 12 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
15:00 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 0 - 1 1 - 0 3 - 1 - 4 - 2
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam Hijs Hokij Den Haag 1 - 0 1 - 1 1 - 2 0 - 1 3 - 4
20:15 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 2 0 - 1 0 - 3 - 0 - 6
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam AHOUD Devils Nijmegen 2 - 1 1 - 2 0 - 0 - 3 - 4
vrijdag 17 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen 0 - 0 2 - 1 0 - 3 - 2 - 4
zaterdag 18 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 0 - 1 3 - 3 6 - 1 - 9 - 5
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 1 - 1 5 - 1 2 - 0 - 8 - 2
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers Promotieteam 1 - 0 6 - 0 3 - 2 - 10 - 2
zondag 19 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
13:15 Tilburg Tilburg Trappers 3 Eindhoven Kemphanen Toekomstteam 3 - 0 2 - 0 3 - 1 - 8 - 1
16:45 Den Haag Hijs Hokij Den Haag IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 0 - 0 1 - 0 2 - 1 - 3 - 1
vrijdag 24 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen ProClass Dordrecht Lions 1 - 2 1 - 1 0 - 2 - 2 - 5
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 0 - 1 2 - 0 2 - 1 - 4 - 2
zaterdag 25 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 's-Hertogenbosch Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 Tilburg Trappers Promotieteam 0 - 4 3 - 2 0 - 0 - 3 - 6
20:15 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Smoke Eaters Geleen 1e divisie 0 - 1 1 - 2 2 - 4 - 3 - 7
20:30 Groningen GIJS Groningen 2 Tilburg Trappers 3 0 - 0 1 - 2 0 - 2 - 1 - 4
zondag 26 februari 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam GIJS Groningen 2 1 - 0 1 - 1 4 - 0 - 6 - 1
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 1 - 3 1 - 3 0 - 3 - 2 - 9
zaterdag 4 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:15 Den Haag Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers 3 1 - 2 0 - 7 2 - 2 - 3 - 11
20:00 Geleen Smoke Eaters Geleen 1e divisie UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam - - - - 5 - 0 #) *
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 1 - 0 3 - 0 2 - 0 - 6 - 0
20:15 Leeuwarden IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 Zoetermeer Panters Toekomstteam 2 - 0 1 - 0 3 - 2 - 6 - 2
*) Reglementair
#) Team B niet opgekomen.
zondag 5 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
18:15 Groningen GIJS Groningen 2 IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 0 - 1 1 - 3 4 - 1 1 - 0 6 - 5
19:00 Amsterdam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam ProClass Dordrecht Lions 1 - 1 0 - 1 0 - 1 - 1 - 3
19:00 Tilburg Tilburg Trappers 3 Smoke Eaters Geleen 1e divisie 4 - 2 2 - 0 7 - 0 - 13 - 2
vrijdag 10 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
19:15 Groningen GIJS Groningen 2 Hijs Hokij Den Haag 2 - 2 4 - 0 3 - 2 - 9 - 4
20:30 Tilburg Tilburg Trappers Promotieteam Amstel Tijgers AmsterdamToekomstteam 1 - 0 2 - 1 1 - 2 - 4 - 3
20:30 Nijmegen AHOUD Devils Nijmegen Red Eagles 's-Hertogenbosch 2 1 - 1 6 - 0 2 - 1 - 9 - 2
20:45 Zoetermeer Zoetermeer Panters Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam 1 - 1 1 - 2 0 - 2 - 2 - 5
zaterdag 11 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
16:45 Tilburg Tilburg Trappers 3 GIJS Groningen 2 5 - 0 4 - 0 5 - 0 - 14 - 0
17:00 Eindhoven Eindhoven Kemphanen Toekomstteam Hijs Hokij Den Haag 0 - 2 1 - 0 1 - 1 - 2 - 3
20:00 Dordrecht ProClass Dordrecht Lions IJCCL CAPITALS LEEUWARDEN 1 0 - 0 3 - 0 0 - 1 - 3 - 1
zondag 19 maart 2017
TijdPlaatsTeam ATeam BPeriodenOTScore
20:00 Heerenveen UNIS Flyers Heerenveen Toekomstteam Tilburg Trappers Promotieteam - - - - 5 - 0 #) *
*) Reglementair
#) Team B niet opgekomen.

Copyright © 2017 Nederlandse IJshockey Bond.

Seizoen 2016-2017

Legenda

VR = Vriendschappelijk
CO = Competitie wedstrijd
PO = Play-off
HF = Halve finale
F = Finale
B = Beker competitie
PB = Play-off beker
HB = Halve finale beker
FB = Finale beker


GW = Aantal wedstrijden
W = Winst
OT = Overtime
OTW = Overtime win
OTV = Overtime lost
V = Verloren wedstrijden
Pnt = Aantal punten

nijb logo. klein